Makaleler
13 Mayıs 2019 ( 218 görüntülenme )

Tepkiler dinmiyor... 'YAVUZ HIRSIZ...'

CHP MKYK'sı sonrasında basın açıklaması yapan CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, AKP'nin İstanbul adayı Binali Yıldırım'ın 'oy çalındı' açıklamalarına sert tepki gösterdi. Öztrak, Binali Yıldırım'ın 'oy çalındı' iddialarına tepki göstererek, "Bir oy hırsızlığı varsa bunu sizden başkası yapamaz" ifadelerini kullandı.

Öztrak, "AKP'nin adayı çıkmış oyları çaldılar diyor. YSK, polisler, savcılar emrinizde, 17 yıldır iktidardasınız... Eğer bir oy hırsızlığı varsa bunu sizden başka kimse yapmış olamaz." ifadelerini kullandı.Öztrak'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

‘YAVUZ HIRSIZ’
"Atalarımız boşuna yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış dememiş. "Çaldılar" sözünü bu ülkede TBMM başkanlığı, başbakanlık yapmış biri söylüyorsa bu çok üzücüdür. İstanbul rantı için bırakın itibarlarını ahiretlerini bile yakmaya kalkmışlar."

‘KORKU BAŞA BELA’
"'Her şey güzel olacak Ekrem abi' sözü iktidarı korkutmuş gözüküyor. Bu sloganı itibarsızlaştırmak için elinden geleni yapıyorlar. Kendilerine muhalefet eden herkesi eski ortaklarıyla işbirliği yapmakla suçluyorlar. Ama her nasılsa bu eski ortaklar da onların değirmenine su taşımaya devam ediyor. "

‘ARTIK ÇARELERİ YOK’
"Dün Erdoğan'ın sanatçıları tehdit etmesi içine düştükleri çaresizlikleri açıkça gösteriyor. Herkes konuşacak, sanatçısı, iş adamı, akademisyeni... Millet konuşacak. Çünkü başka ülkemiz, başka Türkiye yok."

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ