6839 görüntülenme 11 Mayıs 2019
24 Haziran seçimlerine az bir süre kaldı. Anketlerde beklediği sonuçlara ulaşamayan AKP, çareyi vatandaştan tek tek arayarak oy istemekte buldu. Sabit numaradan aranan vatandaştan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ses kaydı dinletilerek oy isteniyor.

Erdoğan ses kaydında " Ben Recep Tayyip Erdoğan. Sizi ve ailenizi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Sizden aldığımız güçle milletimize ilkler yaşattık. 24 Haziran seçimleri yaptıklarımızın pekişmesi için kritik bir öneme sahiptir. 2023 hedeflerimize, 2053, 2071 vizyonlarımıza emin adımlarla yürümek için, 'Güçlü Meclis, Güçlü Türkiye, Güçlü Hükümet' için seçim gününe kadar sizlerden daha fazla gayret göstermenizi bekliyorum" ifadelerini kullandı.

Konuyla ilgili Yeniçağ Gazetesi'ne konuşan İYİ Parti Basın Yayın ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Lütfü Türkkan:

“BU ÇARESİZLİĞİNİ GÖSTERİYOR”

" Bu yasak. Sesli mesaj işi yasaklanmıştı. Cumhurbaşkanı, yasakları kendi delerek, toplumun kanunların dışına çıkmasına vesile oluyor. Yarın kanun tanımaz bir toplum olursak, bunu sebebi Cumhurbaşkanı Erdoğan’dır. Kanunen daha önceden yasaklanmış bir şeye tenezzül etmesi, önce Sayın Cumhurbaşkanı’nın çaresizliğini, sonra kanun tanımazlığını gösteriyor." dedi.

Kaynak: Gökay Mert Akşit / Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ