Reklamlar
Anasayfa » Haber
05 Aralık 2016 ( 3795 görüntülenme )

IŞİD'den Türkiye'ye ÇAKAL TEHDİDİ!..

IŞİD: HEDEF TÜRKLER

IŞİD sözcüsü, terör örgütünün destekçilerinin dünyanın dört bir yanındaki Türk büyükelçilikleri ve konsolosluklarına saldıracağını söyledi.

Rus Hava Kuvvetleri’nin Halep yakınlarında düzenlediği hava saldırısında öldürülen IŞİD’in iki numarası Ebu Muhammed El Adnani’nin yerine getirildiği belirtilen yeni sözcü Ebu Hasan El Muhacir, yayınlanan ilk ses kaydında, IŞİD militanlarına "Savaş meydanından kaçmayın. Bu haçlıların son savaşı. Kazanacağız" diye seslendi.

 ​'IZDIRABINIZI BİRAZ DA OLSA TATSINLAR'

Musul yakınlarındaki Telafer’deki militanlara çağrı yapan IŞİD sözcüsü, üyelerine cepheden ayrılmamalarını söyledi. El Muhacir, “Araçlarını yok edin, barınaklarına baskın düzenleyin ki sizin yaşadığınız ızdırabı biraz da olsa tatsınlar ve kaçmak konusunda konuşmayın” dedi.

IŞİD destekçilerine seslenen El Muhacir, “Laik ve mürtet Türk hükümetine her türlü güvenlik, askeri, ekonomik ve medya alanında, hatta onları dünyada temsil eden her elçilik ve konsoloslukta saldırın” diye konuştu(Sputnik).

Haber işte böyle…

Bu IŞİD nasıl bir IŞİD ki çıkardıkları derginin adı: KONSTANTİNİYYE!

Yani eski BİZANS!

Ve bu IŞİD şimdi biz Türkleri hedef alıyor! Bakmayın siz Haçlı savaşı bu dediklerine, işin özünde Türk-Bizans savaşı!

Bin yıl önce Malazgirt’te TÜRK-BİZANS savaşı yaşanmıştı ve Bizans yenilmişti. Şimdi terör örgütleri üzerinden yeni bir Anadolu savaşı başlatılıyor…

Anlaşılan bu IŞİD de bir Bizans çocuğu tıpkı PKK gibi PYD gibi…

Bunlar çakal! Bunlarda her yol var! Bunlar KRİPTO ÇAKAL!

Şimdi bu kripto çakallar biz Türkleri tehdit ediyor ha!

Geçin bunları...

Asıl mesele şu; Türk Milleti ve Devletinin gücünü kullanan AKP siyaseti cephenin hangi yanında?

Erdal Sarızeybek

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşte 2017'de Başımıza Gelecekler... HDP Genel Merkezine Silahlı Saldırı! Arınç'ın Evini Aramaya Giden Albay'ın Başına Gelmedik Kalmadı... Canlı Tanık anlatıyor... İşte Erdoğan'ın Barzani Aşkı... Bakınız Nedenmiş... RUS SAVAŞ UÇAĞI DÜŞTÜ! Tarikat'ın BİR NUMARALI İSMİ Korkut Özal Bakınız Nasıl Gitti... AKP'li Vekil'den ECEVİT Hakkında Ahlaksız İddia... ŞOK!.. Genelkurmay Başkanı Hulusi AKAR'a Bakınız Ne Yaptılar...

Sizin İçin Seçtik!

KAPAT
ŞOK!.. Darbeyi Tezgahlayan Bakın Kaç Kişiymiş...