Reklamlar
Anasayfa » Haber
04 Aralık 2016 ( 80330 görüntülenme )

Erdoğan'dan ACI İTİRAF: SU BİTTİ!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şu an tulumbada su yok, tulumbaya su lazım

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kayseri Sanayi Odası ödül töreninde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, faizin düşmesi gerektiğini ve işadamlarının dolar yerine TL ile işlerini yürütmesi gerektiği vurgusunu yaptı. 
"FAİZ ORANLARININ DÜŞMESİ LAZIM" 
Ne olursa olsun, faiz oranlarını düşürmek gerekir. Faiz oranlarını düşürelim ki, yatırımcının önünün kesmeyelim. Yatırımcı düşüyor. Bu ülke böyle ayağa kalkmaz, çöker. 
"TULUMBAYA SU LAZIM" 
Bu işsizliğin sebebi ne? Yatırım duruyor. Bu yatırımı artırmamız lazım. Bu yüzden de onların önünü açmamız lazım. Eğer parayı ucuza mâl edersek, onun işini kolaylaştırırız. Şu an tulumbada su yok. Tulumbaya su doldurmak lazım(Sözcü).
Haber işte böyle...
Erdoğan açıkçası "para bitti" diyor.
Ocak ayında petrol üretimi kısılacak ve doğal olarak fiyatlar yükselecek.
Memur maaşlarının artması lazım, zam yapılması lazım.
Yani? Yani bu iş döviz bozdurmakla çözülecek bir iş değil!
Ekonomi alarm veriyor...

Erdal Sarızeybek

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cübbeli Hoca Bunları Biliyor mu... Arınç'ın Evini Aramaya Giden Albay'ın Başına Gelmedik Kalmadı... Canlı Tanık anlatıyor... AKP'li Vekil'den ECEVİT Hakkında Ahlaksız İddia... Dikkat!.. MHP'ye SİNSİ TUZAK!.. WikiLeaks Damat Berat'ın Belgelerini Yayınladı... Bir Gecede Bir Cemaat Nasıl Terör Örgütü Oldu... İşte Erdoğan'ın Barzani Aşkı... Bakınız Nedenmiş... Erdoğan'ın Başkanlık Derdinin Altında Bakınız Ne Yatıyormuş...

Sizin İçin Seçtik!

KAPAT
Darbe Soruşturmasında GARİP OLAY!