Reklamlar

Diyarbakır'da Bombanın Etkileri Böyle Görüntülendi...

35 görüntülenme 05 Kasım 2016
Reklamlar
Diyarbakır Valiliği, merkez Bağlar İlçesi polis okulu ek binası önünde meydana gelen patlamanın bilançosunu açıkladı. Hasar tespitine başlandığı belirtilen valilik açıklamasında, 

"04.11.2016 Cuma günü saat 07.53’te İlimiz Bağlar İlçesinde bulunan Aydın Arslan Bulvarı’nda Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü binasına yakın bir noktada, sivil vatandaşlarımızın ve öğrencilerin oldukça yoğun olarak bulunduğu bir bölgede, bölücü terör örgütü mensuplarınca üstlenilen, bomba yüklü araçla bir patlama gerçekleştirilmiştir. 

Gerçekleştirilen bu menfur saldırı olayında; 2’si polis memuru, 1’i Emniyet Müdürlüğü’nde görevli işçi, 5’i vatandaşımız olmak üzere toplam 8 kişi şehit olmuştur. Olay sonrası hastanelere ivedilikle intikal ettirilen yaralılarımızın tedavilerine devam edilmektedir. Patlama sonrası olay yeri ve çevresinde vatandaşlarımıza ait bina ve araçlar hasar görmüştür. 

Bu patlama olayından zarar gören vatandaşlarımızın hasarlarının tespitine başlanmış olup, zararları en kısa zamanda devletimiz tarafından karşılanacaktır. Şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Olayla ilgili çok yönlü olarak başlatılan soruşturma devam etmektedir" denildi.

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BAŞKANLIK Tartışmalarının Kaynağında Bakınız Ne Çıktı... Timlerin Özel Eğitimi Erdoğan konuştu... Ve akıllar bakın nasıl karıştı... AKP NEDEN SURİYE OPERASYONUNU BAŞLATTI... İZLEYİNİZ...

Sizin İçin Seçtik!

KAPAT
Hey yukarıdakiler! Kaç şehidimiz faili meçhule gitti, biliyor musunuz!