Reklamlar
Anasayfa » Haber
04 Aralık 2016 ( 14683 görüntülenme )

Yarına Dikkat!.. Meteoroloji Ciddi Ciddi Uyarıyor!

METEOROLOJİ Genel Müdürlüğü, Doğu Karadeniz'de yoğun kar yağışı beklendiğini duyurdu.
Meteoroloji'den yapılan açıklamada, yarın etkili olması beklenen yoğun kar nedeniyle buzlanma ve don olayı gibi oluşması muhtemel risklere karşı uyarıda bulunularak, şöyle denildi: 

"Yapılan son değerlendirmelere göre; 05.12.2016 Pazartesi günü Giresun, Rize, Artvin ve Trabzon'da görülecek yağışların; akşam saatlerinden itibaren yoğun karla karışık yağmur ve kar yağışı şeklinde etkili olması bekleniyor. 

Kıyı kesimde ciddi bir örtü yapması beklenmeyen kar yağışlarının, yüksek kesimlerde yer yer 20 cm' nin üzerinde örtü yapacağı tahmin ediliyor. 

Salı günü sabah saatlerinde etkisini kaybetmesi beklenen yoğun kar yağışlarının oluşturabileceği ulaşımda aksamalar, buzlanma, görüş mesafesinde azalma gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır."/dha).

Bilginiz olsun, tedbirli olun.

Erdal Sarızeybek

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Darbe Soruşturmasında AKIL ALMAZ İDDİANAME! ŞOK!.. Genelkurmay Başkanı Hulusi AKAR'a Bakınız Ne Yaptılar... Vay be!.. Bakınız bu Darbe Kime Karşı Yapılmış... İşte PKKHOLDİNG!.. Bakın İçinde Neler Varmış... Şimdi Türk Ordusu Suriye'de Ne Yapacak... ŞOK DARBE'de AKIL ALMAZ SORUŞTURMA!.. İsrail Türkiye'den Bakınız Ne İstiyormuş... Barzani'nin Amcası Ünlü Tarikat Şeyhi Ahmed Bakınız Ne Yapmış...

Sizin İçin Seçtik!

KAPAT
Tarikat'ın BİR NUMARALI İSMİ Korkut Özal Bakınız Nasıl Gitti...