Reklamlar
Anasayfa » Haber
05 Aralık 2016 ( 5376 görüntülenme )

AKARYAKITA BÜYÜK ZAM!

Benzin ile motorine büyük zam geldi

 Bu gece yarısından geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 15, motorin fiyatına ise 16 kuruş zam geldi. PÜİS sabah saatlerinde zammı duyurmuştu.

 Akaryakıt dağıtım şirketleri bu gece yarısından geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 15, motorininkine ise 16 kuruş zam yaptı.

Ankara’da litresi ortalama 4,97 liradan satılan benzinin litre fiyatı 5,12 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul’da 4,92 liradan 5,07 liraya, İzmir’de ise 4,94 liradan 5,09 liraya yükselecek.

 Motorinin litre fiyatı ise Ankara’da 4,32 liradan 4,48 liraya, İstanbul’da 4,27 liradan 4,43 liraya, İzmir’de 4,30 liradan 4,46 liraya çıkacak.

8 TL’DEN FAZLA FARK EDECEK

Deposunu fullemek isteyen benzinli otomobil sahibi vatandaşlar saat 16:00’dan itibaren 8.2 TL daha fazla ödeyecek. Dizel araç sahipleri ise tam depo benzin koymak istediklerinde 8.8 TL ekstra ücret ödeyecekler(Sözcü).

 Zam haberi işte böyle…

 Bu daha ilk zam, Ocak’ta OPEC petrol üretimini düşürme kararı aldı. Beklenen o ki asıl zam haberi işte o zaman piyasayı alevlendirecek.

 Bu kış soğuk geçeceğe benziyor…

 

Erdal Sarızeybek

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İŞGAL!.. Bu Belge AKP'yi Cayır Cayır Yakacak! Darbe Soruşturmasında AKIL ALMAZ İDDİANAME! Şimdi Türk Ordusu Suriye'de Ne Yapacak... İsrail Türkiye'den Bakınız Ne İstiyormuş... ALMANYA'DA ŞOK TERÖR İHBARI! Erdoğan'ın Başkanlık Derdinin Altında Bakınız Ne Yatıyormuş... AKARYAKITA BÜYÜK ZAM! Bir Gecede Bir Cemaat Nasıl Terör Örgütü Oldu...

Sizin İçin Seçtik!

KAPAT
ŞOK!.. Teröristler Hudutta!