Reklamlar
Anasayfa » Haber
05 Aralık 2016 ( 5389 görüntülenme )

AKARYAKITA BÜYÜK ZAM!

Benzin ile motorine büyük zam geldi

 Bu gece yarısından geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 15, motorin fiyatına ise 16 kuruş zam geldi. PÜİS sabah saatlerinde zammı duyurmuştu.

 Akaryakıt dağıtım şirketleri bu gece yarısından geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 15, motorininkine ise 16 kuruş zam yaptı.

Ankara’da litresi ortalama 4,97 liradan satılan benzinin litre fiyatı 5,12 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul’da 4,92 liradan 5,07 liraya, İzmir’de ise 4,94 liradan 5,09 liraya yükselecek.

 Motorinin litre fiyatı ise Ankara’da 4,32 liradan 4,48 liraya, İstanbul’da 4,27 liradan 4,43 liraya, İzmir’de 4,30 liradan 4,46 liraya çıkacak.

8 TL’DEN FAZLA FARK EDECEK

Deposunu fullemek isteyen benzinli otomobil sahibi vatandaşlar saat 16:00’dan itibaren 8.2 TL daha fazla ödeyecek. Dizel araç sahipleri ise tam depo benzin koymak istediklerinde 8.8 TL ekstra ücret ödeyecekler(Sözcü).

 Zam haberi işte böyle…

 Bu daha ilk zam, Ocak’ta OPEC petrol üretimini düşürme kararı aldı. Beklenen o ki asıl zam haberi işte o zaman piyasayı alevlendirecek.

 Bu kış soğuk geçeceğe benziyor…

 

Erdal Sarızeybek

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK!.. Genelkurmay Başkanı Hulusi AKAR'a Bakınız Ne Yaptılar... CHP'li Vekilden Yeri Yerinden Oynatacak İddia! Ve Sonunda ABD Baklayı Ağzından Çıkardı... Bakınız Türk Ordusu Neden Suriye'deymiş... Kılıçdaroğlu'nun Bu Darbe İddiası Ülkeyi Sarsacak!.. Bir Gecede Bir Cemaat Nasıl Terör Örgütü Oldu... İşte İsyancı Şeyhlerin Listesi... İşte Erdoğan'ın Barzani Aşkı... Bakınız Nedenmiş...

Sizin İçin Seçtik!

KAPAT
İşte Erdoğan'ın Barzani Aşkı... Bakınız Nedenmiş...